Автобіографія Чорноминського сільського голови Піщанського району Вінницької області

Тишкул Зінаїда Петрівна - народилася 16 вересня 1961 року, освіта повна вища - закінчила Одеський університет імені І.Мечникова  в 1988 році.

Розпочала  трудову діяльність з 05 вересня 1979 року на посаді секретаря  Чорноминської ЗОШ  1-111 ст. З 12 листопада 1979 року була призначена  вчителем  англійської мови цієї  ж  школи.

З 05 березня 1985 року  обрана  секретарем  Чорноминської сільської ради, де працювала по 12 листопада  2010 року.

12 листопада  2010 року Тишкул  З.П. обрана  на  посаду Чорноминського сільського  голови  де працювала по 05 листопада 2015 року.

05  листопада  2015 обрана  вдруге   на посаду  сільського голови, де і працює по даний  час.

Одружена,  має  двоє   дітей - сина та  доньку.

За багаторічну  сумлінну  працю, вагомі  трудові  досягнення, активну  життєву позицію, високий  професіоналізм, особистий внесок  у розвиток  громади  та  місцевого  самоврядування нагороджена більше 10-ти  Грамотами  Вінницької обласної  державної  адміністрації  та  обласної  ради, більше ніж  50-ма  Грамотами, Подяками Піщанської  районної  державної  адміністрації та районної  ради, відділів  та управлінь райдержадміністрації, двічі   в 2012,2014 роках  її  портрет був занесений  на  районну  Дошку Пошани. В 2011  році  та 2014  році сільська рада була визнана переможцем в обласному  конкурсі з благоустрою населених  пунктів.

В 2012 році  була відзначена  Дипломом Громадської  організації "Грандів, рейтингів і номінацій" - "Кращий  господар  України".

З 1985 року по 2010 рік постійно обиралася  депутатом  сільської  ради, впродовж 20-ти років обиралася  головою  батьківського  комітету  школи та  головою  опікунської  ради  при  виконкомі  сільської  ради.